قوانین

1- کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود‬ ‫شامل کپی شناسنامه ،کپی کارت ملی و تاییدیه شماره تلفن ثابت برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با‬ ‫کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به سایناوب می باشند. در صورتیکه سایناوب، در هنگام تکمیل‬ ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از‬ ‫آن حق دریافت این مدارک همواره برای سایناوب محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر‬ ‫به سایناوب، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات‬ ‫مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود.
2- خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره تماس و امثالهم‬ صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد. سایناوب حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید.‬سایناوب حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس کاربر اقدام نماید.
‬3- روش ارتباطی مستندسایناوب با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال‬ ‫پشتیبانی می باشد که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با سایناوب، ثبت تیکت در پورتال مشتریان با دریافت شماره‬ ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه رسمی و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.‬
قوانین سایناوب تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر 4-سرویسهای قابل ارائه سایناوب و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، سایناوب حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت سایناوب در دسترس عموم خواهد بود.
5-ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می گردد.
5-سایناوب حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد سایناوب موظف خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار Email است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت سایناوب، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.
6-حداکثر زمان تحویل برای سرویسهایسایناوب که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است:
– سرور اختصاصی ۱۰ روز کاری
– خرید نرم افزار خارجی ۱۰ روز کاری
– ثبت دامنه ۲ روزِ کاری
– سرویس میزبانی ۲ روزِ کاری
7-در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به سایناوباعلام نموده و سایناوب موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت سایناوب پس از تاریخ اعلام خریدار، صرفا محدود به اصلاح سرویس و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.
8-سایناوب مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها(application ها) ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند پورتال‌ها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.
9-سایناوب موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود:
– استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.
– نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد.
– ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد خواهد شد.
– خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
– استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگرسایناوبر و سایر خریداران گردد.
– وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری .
10-ارسال هرزنامهSpam (- عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop ) یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی سایناوب می باشد)حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
11-ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار- (OPTIN) را داشتهو آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد.(Unsubscribe link))
– گزارش فنی سایناوب و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون سایناوب.
– عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)
– انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات سایناوب به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
– استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
– عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
12-سایناوب در تعرفه ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای سایناوب برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است .

لیکن موارد زیر نیز باید :در نظر باشند

فهرست